Flash Movie

Z życia mieszkańców

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY !!! 

2 marca 2017 roku w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego. Celem rozgrywek było upowszechnienie tej dyscypliny sportowej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia czasu wolnego i wpajania zasad "fair-play". W zawodach udział wzięło 10 mieszkańców Bursy. Podczas turnieju trwajacego blisko trzy godziny nie brakowało emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy, wyłoniliśmy zwycięzców :DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU DUŻE BRAWA I GRATULACJE

Dziękujemy 

 

NIE PRZEGAP REKRUTACJI 2016/2017
10.05.2016

 

Jeśli chcesz zamieszkaźć w naszej Bursie zajrzyj koniecznie do zakładki          PLIKI DO POBRANIA - tam dowiesz się o warunkach rekrutacji na rok szkolny 2016/2017.

Nie czekaj, bądź pierwszy - złóż wniosek.

NIE PRZEGAP REKRUTACJI 2016/2017
NIE PRZEGAP REKRUTACJI 2016/2017
Spotkanie z jogą śmiechu
05.01.2016
Spotkanie z jogą śmiechu 07 stycznia 2016 r godz. 18-20 Bursa Samorządu Województwa Łódzkiego ul. 3 Maja 7 Czym jest joga śmiechu ? Joga śmiechu jest to gimnastyka utrzymana w klimacie dziecięcej zabawy , w czasie której wykonujemy proste ćwiczenia oddechowe , świadomie się śmiejemy i zarażamy śmiechem innych , poruszamy się w tanecznym rytmie i wykorzystujemy techniki relaksacyjne. Całe spotkanie odbywa się w atmosferze wzajemnej akceptacji i celebracji radości . Dla kogo jest joga śmiechu ? Dla każdego niezależnie od wieku , sprawności fizycznej , nastroju , charakteru i doświadczenia z jogą . Potencjalne korzyści ze spotkania : - poprawa nastroju -odprężenie i rozluźnienie przez wzmocnienie ducha radości -rozładowanie stresu - dotlenienie i doenergetyzowanie organizmu - wyciszenie umysłu -możliwość nawiązania nowych kontaktów - wspólna zabawa w bezpiecznej przestrzeni i akceptującym środowisku - wzajemne zarażanie się radością :) Przeciwwskazania : Ze względu na pewien wysiłek fizyczny przeciwwskazaniem do uczestnictwa w sesji jogi śmiechu , są wszelkie choroby w stanie ostrym oraz stany bezpośrednio po operacjach chirurgicznych ( minimum 3 miesiące po ). W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem . Osoba prowadząca nie odpowiada za ewentualne powikłania zdrowotne .
Spotkanie z jogą śmiechu
Spotkanie z jogą śmiechu

Partnerzy