Flash Movie

Z życia mieszkańców

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY !!! 

2 marca 2017 roku w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego. Celem rozgrywek było upowszechnienie tej dyscypliny sportowej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia czasu wolnego i wpajania zasad "fair-play". W zawodach udział wzięło 10 mieszkańców Bursy. Podczas turnieju trwajacego blisko trzy godziny nie brakowało emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy, wyłoniliśmy zwycięzców :DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU DUŻE BRAWA I GRATULACJE

Dziękujemy 

 

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY !!!
06.03.2017

 2 marca 2017 roku w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego. Celem rozgrywek było upowszechnienie tej dyscypliny sportowej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia czasu wolnego i wpajania zasad "fair-play". W zawodach udział wzięło 10 mieszkańców Bursy. Podczas turnieju trwajacego blisko trzy godziny nie brakowało emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy, wyłoniliśmy zwycięzców :


I miejsce – Jakub Jaros
II miejsce – Arkadiusz Popiołek
III miejsce – Adrian Bracki

 

DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU DUŻE BRAWA I GRATULACJE

Dziękujemy 

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY !!!
SPOTKANIE Z TRENEREM WELLNESS
22.02.2017

Dnia 21 lutego  odbyło się w naszej Bursie spotkanie mieszkańców z Trenerem Wellness Panem Sebastianem Bąkiem. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, który coraz częściej dotyka młodzieży, a to z kolei może negatywnie odbijać się na zdrowiu, sylwetce i samopoczuciu, w tym także koncentracji i zdolności do przyswajania wiedzy. Na podstawie piramidy zdrowego żywienia Pan Sebastian kompleksowo przypomniał zasady prawidłowego odżywiania się. Wskazał podstawowe błędy żywieniowe, które popełniamy w codziennym życiu.

Puentą wykładu było stwierdzenie: „jemy po to żeby żyć, a nie żyjemy po to żeby jeść.

SPOTKANIE Z TRENEREM WELLNESS
SPOTKANIE Z TRENEREM WELLNESS
SPOTKANIE Z TRENEREM WELLNESS

Partnerzy