Flash Movie

Z życia mieszkańców

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY !!! 

2 marca 2017 roku w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego. Celem rozgrywek było upowszechnienie tej dyscypliny sportowej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia czasu wolnego i wpajania zasad "fair-play". W zawodach udział wzięło 10 mieszkańców Bursy. Podczas turnieju trwajacego blisko trzy godziny nie brakowało emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy, wyłoniliśmy zwycięzców :


I miejsce – Jakub Jaros
II miejsce – Arkadiusz Popiołek
III miejsce – Adrian Bracki

DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU DUŻE BRAWA I GRATULACJE

Dziękujemy 

 

SPOTKANIE Z TRENEREM WELLNESS
22.02.2017

Dnia 21 lutego  odbyło się w naszej Bursie spotkanie mieszkańców z Trenerem Wellness Panem Sebastianem Bąkiem. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, który coraz częściej dotyka młodzieży, a to z kolei może negatywnie odbijać się na zdrowiu, sylwetce i samopoczuciu, w tym także koncentracji i zdolności do przyswajania wiedzy. Na podstawie piramidy zdrowego żywienia Pan Sebastian kompleksowo przypomniał zasady prawidłowego odżywiania się. Wskazał podstawowe błędy żywieniowe, które popełniamy w codziennym życiu.

Puentą wykładu było stwierdzenie: „jemy po to żeby żyć, a nie żyjemy po to żeby jeść.

SPOTKANIE Z TRENEREM WELLNESS
SPOTKANIE Z TRENEREM WELLNESS
SPOTKANIE Z TRENEREM WELLNESS
TRZECI ETAP POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO ZAKOŃCZONY !!!
29.09.2016
W trzecim etapie postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2016/2017 było 21 wolnych miejsc przeznaczonych do zamieszkania w bursie. Zgodnie z terminami rekrutacyjnymi na rok szkolny 2016/2017. 27 września komisja rekrutacyjna rozpatrzyła złożone wnioski kandydatów o zamieszkanie w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu w wyniku czego: zakwalifikowano 7 osób i przyjęto 7 osób. Listy osób zakwalifikowanych, niezakwalifikowanych oraz osób przyjętych i nieprzyjętych do bursy zostały podane do publicznej wiadomości zgodnie z przyjętym zwyczajem wywieszenia list na tablicy ogłoszeń w budynku bursy przy pokoju nr 22 tj. - administracji bursy.

Partnerzy