Flash Movie

Z życia mieszkańców

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY !!! 

2 marca 2017 roku w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego. Celem rozgrywek było upowszechnienie tej dyscypliny sportowej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia czasu wolnego i wpajania zasad "fair-play". W zawodach udział wzięło 10 mieszkańców Bursy. Podczas turnieju trwajacego blisko trzy godziny nie brakowało emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy, wyłoniliśmy zwycięzców :DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU DUŻE BRAWA I GRATULACJE

Dziękujemy 

 

Palce lizać czyli "Tłusty czwartek" 2011
05.06.2012

 

Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. W  tym dniu należy zapomnieć o zdrowym rozsądku, gdyż dozwolone jest objadanie się pączusiami  czy faworkami . Według jednego z przesądów,  jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka - w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło, więc do jedzenia …..

Był sobie mały okrągły pączek,

był okrąglutki i nie miał rączek,

miał pyszną złocistą skórkę,

a w środku dziurkę na konfiturkę

SMACZNEGO :)

 

Palce lizać czyli
Palce lizać czyli
Palce lizać czyli
Palce lizać czyli
Palce lizać czyli
"Otrzęsiny" 2010
05.06.2012

Tradycją w bursie  jest  uroczyste przyjęcie do "starego" grona nowych mieszkańców. Celem imprezy była integracja wychowanków oraz zaspokojenie potrzeby przynależności do grupy rówieśniczej. Wszyscy wychowankowie dzielnie przeszli  otrzęsiny powszechnie znane jako "chrzest kotów" i tym samym  zostali przyjęci do bratni bursowej. 

Partnerzy