Flash Movie

Z życia mieszkańców

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY !!! 

2 marca 2017 roku w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego. Celem rozgrywek było upowszechnienie tej dyscypliny sportowej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia czasu wolnego i wpajania zasad "fair-play". W zawodach udział wzięło 10 mieszkańców Bursy. Podczas turnieju trwajacego blisko trzy godziny nie brakowało emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy, wyłoniliśmy zwycięzców :DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU DUŻE BRAWA I GRATULACJE

Dziękujemy 

 

PIERWSZY ETAP POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO ZAKOŃCZONY !
26.06.2015

W pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2015/2016  były 63 miejsca przeznaczone do zamieszkania w bursie.

Zgodnie z terminami rekrutacyjnymi na rok szkolny 2015/2016 - 26 czerwca komisja rekrutacyjna rozpatrzyła złożone wnioski kandydatów o zamieszkanie w Bursie Samorzadu Województwa Łódzkiego w Sieradzu w wyniku czego: zakwalifikowano 15 osób i przyjęto 15 osób.

Listy osób zakwalifikowanych, niezakwalifikowanych oraz osób przyjętych i nieprzyjętych do bursy zostały podane do publicznej wiadomości zgodnie z przyjętym zwyczajem wywieszenia list na tablicy ogłoszeń w budynku bursy przy pokoju nr 22 tj - administracji bursy. 

Wszystkie osoby, które jeszcze nie złożyły wniosku a chciałyby zamieszkań w bursie moga składać dokumenty w rozpoczętym już II Etapie postępowania rekrutacyjnego, który będzie trwał do 28 sierpnia 2015 roku. Zapraszamy.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY pt: "Obudź swoją kreatywność" PROWADZĄCY COACH mgr Julita Śródkowska
11.06.2015

 19 czerwca 2015 roku (piątek) od godz 16 do 19 odbędzie sie spotkanie warsztatowe  pt.

"Obudź swoją kreatywność",

które poprowadzi coach mgr Julita Śródkowska. 

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny !!!

Motto spotkania brzmi: PAMIĘTAJ! MOŻESZ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ 

Celem spotkania jest poszukiwanie nowych, indywidualnych rozwiązań

w oparciu o metodę Walta Disneya. 

Odbiorcą mogą być wszyscy Ci, którzy szukaja inspiracji do działania

i wprowadzania zmian.

Miejsce spotkania: Bursa Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu.

ul. 3 maja 7.

JEŚLI CHCESZ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU, PODJĄĆ NAUKĘ,  ZMIENIĆ LUB PODJĄC PRACĘ PRZYJDŹ A PRZEKONASZ SIĘ ZE JESTEŚ W STANIE OSIĄGNĄĆ SUKCES SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ. 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY  pt:
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY  pt:

Partnerzy