Flash Movie

Z życia mieszkańców

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY !!! 

2 marca 2017 roku w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego. Celem rozgrywek było upowszechnienie tej dyscypliny sportowej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia czasu wolnego i wpajania zasad "fair-play". W zawodach udział wzięło 10 mieszkańców Bursy. Podczas turnieju trwajacego blisko trzy godziny nie brakowało emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy, wyłoniliśmy zwycięzców :DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU DUŻE BRAWA I GRATULACJE

Dziękujemy 

 

VIII EUROPEJSKIE FORUM GOSPODARCZE
14.09.2015

Europejskie Forum Gospodarcze jest wydarzeniem cyklicznym, już po raz ósmy organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, w tym roku we współpracy z Łódzka Agencją Rozwoju Regionalnego SA.

Formuła wydarzenia pozostaje niezmienna – Europejskie Forum Gospodarcze jest jedynym w swoim rodzaju miejscem spotkań oraz wymiany myśli właścicieli – najbłyskotliwiej rozwijających się – małych, średnich i dużych polskich przedsiębiorstw. Jest wydarzeniem, którego jedną z idei jest promowanie najnowszych osiągnięć oraz najlepszych praktyk biznesowych. Akcentujemy to w przewodnim haśle tegorocznej edycji Forum: „Wyzwania Europy – gospodarka, pieniądze, biznes”.

Serdecznie zapraszamy za naszym pośrednictwem do udziału w  Panelu „Edukacja zawodowa dla rozwoju innowacyjnej gospodarki” , który odbędzie się w Łodzi w dniu 28 września 2015 r. (poniedziałek) o godz. 15.30 w Hotelu Double Tree by Hilton.

Zachęcamy do udziału w panelu i rejestracji uczestników na stronie www.forum.lodzkie.pl

Jesteśmy przekonani, że VIII edycja Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2015 będzie ważnym impulsem, zachęcającym do pogłębienia współpracy samorządów, środowiska nauki i biznesu, otwierając nowe obszary współdziałania, owocując innowacyjnymi projektami sprzyjającymi rozwojowi gospodarczemu naszego regionu i kraju.

VIII EUROPEJSKIE FORUM GOSPODARCZE
VIII EUROPEJSKIE FORUM GOSPODARCZE
11 EDYCJA TURYSTYCZNEGO RAJDU SAMOCHODOWEGO JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ tj. 28 czerwca 2015 roku
26.06.2015

Organizator rajdu tj. Sieradzkie Towarzystwo Trzeźwości Przyjaźń zaprasza wszystkich miłośników aktywności i sportowej rywalizacji na 11 edycję turystycznego rajdu samochodowego. W trakcie rajdu uczestnicy będa mieli okazję zwiedzić okolice Sieradza, wykazać się wiadomościami o naszym powiecie i przede wszystkim propagować trzeźwość za "kółkiem" czyli stosować profilaktykę uzależnień od alkoholu. 

Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 czerwca 2015roku START z parkingu przy Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu przy ulicy 3 Maja 7.

Każda załoga otrzyma przed startem dokumenty, które pomogą w odnalezieniu punktów kontrolnych. Za wykonanie zadań wyznaczonych przez jury oraz poprawne odpowiedzi ze znajomości trasy rajdu przewidziane są dodatkowe punkty. 

Załogi zainteresowane udziałem w zabawie mogą zapisać się w dniu rajdu od godziny 8.00 w świetlicy Bursy.Na mecie czekać będzie poczęstunek oraz puchary, dyplomy i nagrody dla najlepszych drużyn. 

Życzę dobrej zabawy.

Monika Szczepaniak - Dyrektor Bursy SWŁ w Sieradzu.

11 EDYCJA TURYSTYCZNEGO RAJDU SAMOCHODOWEGO JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ tj. 28 czerwca 2015 roku
11 EDYCJA TURYSTYCZNEGO RAJDU SAMOCHODOWEGO JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ tj. 28 czerwca 2015 roku

Partnerzy