Flash Movie

Z życia mieszkańców

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY !!! 

2 marca 2017 roku w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego. Celem rozgrywek było upowszechnienie tej dyscypliny sportowej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia czasu wolnego i wpajania zasad "fair-play". W zawodach udział wzięło 10 mieszkańców Bursy. Podczas turnieju trwajacego blisko trzy godziny nie brakowało emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy, wyłoniliśmy zwycięzców :


I miejsce – Jakub Jaros
II miejsce – Arkadiusz Popiołek
III miejsce – Adrian Bracki

DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU DUŻE BRAWA I GRATULACJE

Dziękujemy 

 

11 EDYCJA TURYSTYCZNEGO RAJDU SAMOCHODOWEGO JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ tj. 28 czerwca 2015 roku
26.06.2015

Organizator rajdu tj. Sieradzkie Towarzystwo Trzeźwości Przyjaźń zaprasza wszystkich miłośników aktywności i sportowej rywalizacji na 11 edycję turystycznego rajdu samochodowego. W trakcie rajdu uczestnicy będa mieli okazję zwiedzić okolice Sieradza, wykazać się wiadomościami o naszym powiecie i przede wszystkim propagować trzeźwość za "kółkiem" czyli stosować profilaktykę uzależnień od alkoholu. 

Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 czerwca 2015roku START z parkingu przy Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Sieradzu przy ulicy 3 Maja 7.

Każda załoga otrzyma przed startem dokumenty, które pomogą w odnalezieniu punktów kontrolnych. Za wykonanie zadań wyznaczonych przez jury oraz poprawne odpowiedzi ze znajomości trasy rajdu przewidziane są dodatkowe punkty. 

Załogi zainteresowane udziałem w zabawie mogą zapisać się w dniu rajdu od godziny 8.00 w świetlicy Bursy.Na mecie czekać będzie poczęstunek oraz puchary, dyplomy i nagrody dla najlepszych drużyn. 

Życzę dobrej zabawy.

Monika Szczepaniak - Dyrektor Bursy SWŁ w Sieradzu.

11 EDYCJA TURYSTYCZNEGO RAJDU SAMOCHODOWEGO JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ tj. 28 czerwca 2015 roku
11 EDYCJA TURYSTYCZNEGO RAJDU SAMOCHODOWEGO JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ tj. 28 czerwca 2015 roku
PIERWSZY ETAP POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO ZAKOŃCZONY !
26.06.2015

W pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2015/2016  były 63 miejsca przeznaczone do zamieszkania w bursie.

Zgodnie z terminami rekrutacyjnymi na rok szkolny 2015/2016 - 26 czerwca komisja rekrutacyjna rozpatrzyła złożone wnioski kandydatów o zamieszkanie w Bursie Samorzadu Województwa Łódzkiego w Sieradzu w wyniku czego: zakwalifikowano 15 osób i przyjęto 15 osób.

Listy osób zakwalifikowanych, niezakwalifikowanych oraz osób przyjętych i nieprzyjętych do bursy zostały podane do publicznej wiadomości zgodnie z przyjętym zwyczajem wywieszenia list na tablicy ogłoszeń w budynku bursy przy pokoju nr 22 tj - administracji bursy. 

Wszystkie osoby, które jeszcze nie złożyły wniosku a chciałyby zamieszkań w bursie moga składać dokumenty w rozpoczętym już II Etapie postępowania rekrutacyjnego, który będzie trwał do 28 sierpnia 2015 roku. Zapraszamy.

Partnerzy